Wil je meer informatie over deze vacature of je meteen aanmelden als vrijwilliger?
Klik dan op de keuzeknop 'Meer Informatie'. Na het invullen van je gegevens word je benaderd door de contactpersoon van de organisatie en uitgenodigd voor een kennismakingsgesprek.
MEER INFORMATIE AANVRAGEN
Vrijwilliger Koken met Kerels
Veens Welzijn zoekt een vrijwilliger voor het project ‘Koken met Kerels’ bij Wijkcentrum de Binnenronde. In verband met het stoppen van de kok, is Veens Welzijn op zoek naar iemand die het project een doorstart kan geven. De groep bestaat uit ongeveer 10 mannen die graag hulp willen bij het bereiden van een eenvoudige maaltijd.
De kookcursus vond plaats op vrijdagavond tussen 15-19 uur. In overleg met de deelnemers is een andere datum/tijd mogelijk.
Wie: Enthousiast kok voor een kookworkshop voor mannen
Wat: Andere mannen helpen met het maken van een eenvoudige maaltijd
Waar: Wijkcentrum De Binnenronde (Willem Dreeshof 2)
Waarom: Ivm met het stoppen van de huidige kok
Wanneer: Per 1 maart 2027
Functie eisen: Ervaring met koken voor grotere groepen
Veens Welzijn biedt ondersteuning bij de PR, de financiën en een keuken bij wijkcentrum de Binnenronde.
iets voor jou? Klik dan op meer informatie!
Wil je meer informatie over deze vacature of je meteen aanmelden als vrijwilliger?
Klik dan op de keuzeknop 'Meer Informatie'. Na het invullen van je gegevens word je benaderd door de contactpersoon van de organisatie en uitgenodigd voor een kennismakingsgesprek.
MEER INFORMATIE AANVRAGEN
Organisatiegegevens:
Rederijkers 1
3904NV Veenendaal
Andere vacatures van deze organisatie:
- Oefenen met Nederlandse Taal
- Gastheer/gastvrouw bij De Binnenronde
- Vrijwilliger financiƫn en sleutelbeheer
- Gymdocent 55+
- Chauffeurs +Bus
- Maatje met interesse voor vogels
- Chauffeur +Bus
- Helpende hand voor de kok
- Vrijwilliger Veens Informatiepunt (VIP)
- Matchmaker tussen hulpvragers en hulpbieders gezocht!
- Open vacature vrijwilliger Veens Welzijn
- Gastvrouw/Gastheer bij de Veense Huiskamer